Apie Stokholmą

Atsibodo tie patys vaizdai pro langą? Planuojate kelionę, bet vis neapsisprendžiate, kur? Stokholmas – puikus pasirinkimas! Visiškai kitokia kultūra keturiolikos tiltų apsuptyje stūksančioje Švedijos sostinėje. Miestas pasižymi visišku naujoviškumu ir aukščiausių gyvenimo lygių. Šioje šalyje viršūnes siekia ne tik švietimo sistema, bet ir ekonominiai rodikliai bei miestų švara, kelių infrastruktūra. Vos įžengus į Skandinavijos šalių pasididžiavimą - Stokholmą - suprasite, ką norime pasakyti.

Visus žavi ne tik šios šalies ir sostinės modernumas, bet ir reljefo unikalumas. Stokholmas išsidėstęs mažose salelėse, apsuptas kalnų, tad pertraukėlė su kavos puodeliu stebint kraštovaizdį taps pačia geriausia atsipalaidavimo terapija.
Stohholmas – miestas, į kurį kaskart atvykę rasite kažką naujo. Gyvenimo ritmas čia keičiasi kasdien, tačiau tam tikri dalykai išlieka tokie pat nuostabūs. Tai – Stokholmo pastatai ir tradicijos. Visus ir visada sukausto didingas karališkųjų rūmų vaizdas, o pasivaikščiojimas „Drugelių namuose“ priverčia sugrįžti į vaikystėje skaitytų pasakų vaizdus.

Skrydžiai į Stokholmą

Skrydžiai iš Stokholmo