Įdomybės apie Stokholmą

Kiekviename, net ir pačiame mažiausiame, pasaulio mieste saugoma daugybė intriguojančių istorijų. Kartais jas žino net keliautojai, atvykę iš užsienio šalių, o kartais tos istorijos sklando tik tarp toje šalyje gyvenančių žmonių. Vienu ir kitu atveju labai įdomu sužinoti ir patiems įsitikinti, ar tie pasakojimai tikri. Švedijos sostinė Stokholmas – ne išimtis. Miestą lydi šimtai įdomybių, vienos tikros, o kitos išgalvotos, bet įsitikinsite tik tada, kai patys aplankysite šį žavų miestą! Kas tokio intriguojančio apie Stokholmą? Toliau pateikiame kelis įdomius faktus.

Faktai apie Stokholmą:

  • Stokholme stovinti Ericsson Globe arena yra didžiausias pusrutulio formos statinys pasaulyje.
  • Stokholmo metro dar vadinamas didžiausia meno galerija, nes skirtingos stotelės yra papuoštos meno dirbiniais, paveikslais ir skulptūromis.
  • Švedai yra ilgaamžiškiausi žmonės Europoje.
  • Stokholme įrengta daugiau negu 70 oficialių muziejų.
  • Trumpiausia diena Stokholme trunka mažiau negu 6 valandas, o ilgiausia – daugiau negu 21 valandą.
  • Stokholmas yra išsidėstęs 14 salelių, kurias jungia daugiau negu 57 tiltai.

Įdomybės apie Stokholmą

Stokholmas ne tik be galo gražus miestas, bet ir apipintas daugybe istorijų. Norėdami kuo daugiau jų sužinoti pabendraukite su čia gyvenančiais žmonėmis ir jų paklausinėkite apie vietos įdomybes. Nustebsite ne tik dėl intriguojančių pasakojimų gausos, bet ir dėl sostinės gyventojų draugiškumo bei paslaugumo. Tačiau kai kurios istorijos peržengia miesto bei šalies ribas, pavyzdžiui, turbūt visi esate girdėję terminą Stokholmo dieta? Ne?

Stokholmo dieta. Jei kada bandėte laikytis dietos, esate ne kartą girdėję šį pavadinimą. Dietos principas paprastas: valgyti maistą pagal jūsų kūno poreikius. Tai yra subalansuota, plati programa, padedanti greitai numesti svorio. Ši dietos idėja atkeliavo iš Skandinavijos šalių. Jau nuo seno žmonės šiame krašte gyvena sveikai ir rūpinasi savo gyvenimo kokybe.

Skrydžiai į Stokholmą

Skrydžiai iš Stokholmo