Renginiai Stokholme

Aplankyti ir pažinti naują šalį ar miestą yra ypatinga gyvenimo patirtis. Žinios ir įspūdžiai, gauti kelionėje, nuspalvina kasdienybę. Žinoma, vaikščioti naujomis gatvėmis, grožėtis nematyta architektūra ir klausytis ausiai neįprastos kalbos galime dienų dienas, bet kodėl nepaįvairinti atostogų? Puikus būdas pažinti svečią miestą geriau ir smagiai praleisti laiką – lankytis vietiniuose renginiuose. Šis laisvalaikio praleidimo būdas ypač vertingas, kai keliaujate žiemą ir leisti laiką lauke jau per šalta. Tai puikiai iliustruoja modernus Stokholmas. Švedijos sostinė galėtų būti vadinama ir šalies renginių sostine, nes čia vyksta garsios tarptautinės parodos, populiariausių atlikėjų koncertai, spektakliai ir šimtai kitų renginių. Toliau pateikiami renginiai, kurie turėtų atsirasti jūsų lankytinų vietų sąraše.

Renginiai, kuriuos verta įtraukti į lankytinų vietų sąrašą:

  • Stokholmo baldų paroda – turbūt kiekvieno namuose galėtume rasti bent vieną daiktą iš švedų „Ikea“ parduotuvės. Tačiau šalis ne tik turi didžiausią baldų gamintoją, bet ir puikią baldų parodą. Ji vyksta kasmet vasario mėnesį ir pritraukia šimtus tūkstančių lankytojų. Čia kuriamos unikalios instaliacijos, pagamintos iš namų apyvokos daiktų, ir organizuojamos kūrybinės dirbtuvės.
  • Stokholmo Kalėdų mugė – kai pagalvojame apie Švediją, dažniausiai pirma mintis būna susijusi su žiema ir sniegu. Žinoma, šalyje nėra taip beprotiškai šalta, bet sostinėje kasmet būna pasakiška Kalėdų mugė. Šventiniu laikotarpiu kuriamos instaliacijos, prekiaujama maistu ir įvairiausiai dirbiniais, skamba kalėdinė muzika ir širdį užpildo šventinis jaukumas. Argi ne puiki idėja – Kalėdos ir Naujieji metai Stokholme?

Renginiai Stokholme

Net jei neturite progos apsilankyti bent keliuose pagrindiniuose Stokholmo renginiuose, nenusiminkite, nes, kad ir kada atvyksite, jūsų lauks gausybė koncertų, parodų, mugių ir pasirodymų. Dėl vietos grožio ir renginių gausos vertėtų aplankyti Stokholmo operą. Čia vyksta prabangiausi ir įspūdingiausi koncertai ne tik mieste, bet ir visoje Švedijoje. Bilietų ieškokite iš anksto, nes vietos greitai išgraibstomos! Veiklos atsiras kiekvienam, ypač kai miestas draugiškas turistams. Dėl šios priežasties organizuojami nemokami renginiai įvairiomis kalbomis, kur vietiniai ir miesto svečiai turi progą dalytis ir keistis kultūrų skirtumais ir istorijomis. 

Skrydžiai į Stokholmą

Skrydžiai iš Stokholmo