Kitos kelionės iš Stokholmo

Gyvenime reikia išbandyti kuo daugiau naujų veiklų ir įdomybių, keliavimas – ne išimtis. Nematytos šalys ir neapkeliauti miestai puikiai tam tinka. Tiesa, pagalvokite ir apie keliavimo būdus. Žinoma, skristi lėktuvu yra patogu, greita ir dažniausiai pigu, bet susikurkite atostogų įvairovę – atraskite keliavimą laivu, traukiniu ar autobusu! Taip ne tik paįvairinsite laiką, praleistą naujoje šalyje, bet ir geriau suprasite ir pažinsite vietinį gyvenimo ritmą. Švedijos sostinė Stokholmas puikiai tinka išbandyti skirtingus susisiekimo variantus. Vis populiaresnė pramoga, o kartu ir keliavimo būdas – plaukimas laivu. Lietuvos gyventojai pamėgę maršrutą Stokholmas–Ryga. Iš Stokholmo į Rygą keltai plaukia net kelis kartus per savaitę, tad išsirinkite jums tinkamiausią datą. Nepraleiskite progos išbandyti ir kitas intriguojančias kryptis.

Intriguojančios kryptys:

  • Stokholmas–Helsinkis,
  • Stokholmas–Talinas,
  • Stokholmas–Sankt Peterburgas.

Stokholmas turi kelis laivų uostus, daugelis iš jų naudojami pramonės tikslams pervežant krovinius. Tai – įspūdingas reginys, kurį retai kur pamatysite: milžiniški laivai, gabenantys šimtus prekinių konteinerių. Tad bent vienas Stokholmo uostas ir prieplauka turėtų atsidurti jūsų atostogų žemėlapyje.

Kitos kelionės iš Stokholmo

Stokholmas dažnai turistų vadinamas vienu iš punktualiausių miestų visame pasaulyje. Tam yra svarbi priežastis – miesto viešasis transportas. Galite paklausti vietinių ir jie jums užtikrintai atsakys, jog metro, autobusai, tramvajai čia atvyksta ir išvyksta tiksliai taip, kaip yra nurodyta tvarkaraštyje. Todėl jums neteks šalti žvarbiame ore ar slėptis nuo lietaus ilgai laukiant viešojo transporto. Punktualumas – tik vienas iš privalumų, nes Stokholmo metro požemiai prilygsta meno šedevrui. O kiekvienas sustojimas puikuojasi autentiškais meno kūriniais! Be galo įspūdingas reginys, kuris paskatins pasinaudoti metro paslaugomis. Ne tik miesto metro yra nepriekaištingas, bet ir Stokholmo centrinė autobusų stotis bei traukinių stotis. Sąlygos ir aptarnavimas čia preciziškas, o švara ir tvarka lydi kiekvieną kelionę. Todėl drąsiai naudokitės patogiu susisiekimu Stokholmo mieste!

Skrydžiai į Stokholmą

Skrydžiai iš Stokholmo