Pigūs skrydžiai iš Stokholmo

Stokholmas – didžiausias Švedijos ir visos Skandinavijos miestas, garsėjantis dėl modernumo, multikultūriškumo ir dėl įgyvendinamų novatoriškų sprendimų. Tokio dydžio miestas yra labai svarbus dėl daugelio aspektų, bet vienas iš svarbiausių – susisiekimas. Stokholmas puikus kokybiško susisiekimo pavyzdys tiek miesto viduje, tiek tarptautiniu atžvilgiu. Bent kartą pabuvoję Švedijos sostinėje, susižavėsite nepriekaištingu viešuoju transportu. Miesto požemius yra išraizgęs metro, o gatvėmis rieda ekologiški autobusai ir tramvajai. Stokholmo viešasis transportas garsėja švara ir punktualumu. Tarptautiniu atžvilgiu miestas stovi strategiškai patogioje vietoje – tai milžiniškas uostamiestis, turintis priėjimą prie Baltijos jūros. Kadangi mieste išvystyta sunkioji ir lengvoji pramonė, uostas tapo vienu iš pagrindinių importo ir eksporto taškų. Susisiekimas su užsienio šalimis vykdomas net keturiuose tarptautiniuose miesto oro uostuose.

Stokholmo oro uostai:

  • Stokholmo oro uostas arba Stokholmo Arlandos oro uostas – didžiausias oro uostas Švedijoje, atstumas iki miesto 37 km.
  • Stokholmo Bromos oro uostas – arčiausiai miesto esantis oro uostas, nutolęs tik 7,4 km.
  • Stokholmo Västerås oro uostas – 110 km nutolęs nuo Stokholmo.
  • Stokholmo Skavsta oro uostas – 100 km nutolęs nuo Stokholmo.

Pigūs skrydžiai iš Stokholmo

Stokholmas yra puikiai išplėtojęs vidinį ir tarptautinį susisiekimą, todėl nenuostabu, jog čia esantys oro uostai siūlo daugybę krypčių į įvairiausius pasaulio kampelius. Jei jums patogu kelionę pratęsti iš didžiausio Skandinavijos miesto, drąsiai skriskite ir tikrai nepasigailėsite, nes visuose oro uostuose teikiamos nepriekaištingos paslaugos.

Populiarios kryptys iš Stokholmo:

  • Stokholmas–Bergenas,
  • Stokholmas–Oslas,
  • Stokholmas–Pekinas,
  • Stokholmas–Delis.

Jeigu patys gyvenate gražiajame Stokholme, turbūt dažnai tenka grįžti į gimtąją Lietuvą? Jei taip, puikus pasirinkimas Stokholmas–Vilnius skrydis. Šis maršrutas vykdomas net kelis kartus per savaitę, tad lengvai išsirinksite tinkamą datą. Mūsų patarimas – sutaupykite ir lėktuvų bilietų į Vilnių ieškokite likus ilgesniam laikui. Tada kainos dar nebūna pakilusios!

Skrydžiai į Stokholmą

Skrydžiai iš Stokholmo