Ką veikti Stokholme

Planuojate atostogas leisti Švedijoje? Šaunus pasirinkimas, kuris įkvėps daugybę nepamirštamų akimirkų. Jei lankotės Švedijoje, nepraleiskite progos ir skirkite bent kelias dienas sostinei Stokholmui. Stokholmas – išskirtinis miestas, nes yra didžiausias visoje šalyje ir Skandinavijos krašte. Be to, čia šimtai lankytinų vietų ir dar daugiau pramogų. Nuotykiai seks vieną po kito, net nespėsite skaičiuoti prabėgusio laiko... Išbandykite kiek įmanoma daugiau ir nieko nepraleiskite. Kad įgyvendintumėte planą, jums pagelbės kelionės tvarkaraštis. Pažymėkite vietas, kurias tikitės aplankyti, ir pramogas, kurias norite išbandyti. Sutaupysite laiko, jei objektus pažymėsite žemėlapyje, ir surasite geriausią susisiekimo būdą. Stokholmas labai dinamiškas ir įvairiapusis, todėl nuotaikingos atostogos laukia keliaujant su šeima ar su draugais, poroje ir net vieniems. Tad nedvejokite ir kraukitės lagaminus į modernią Švedijos sostinę Stokholmą!

Ką veikti Stokholme?

Prieš išvažiuodami į naują šalį, planuojame aplankyti, išbandyti ir pamatyti tiek daug, kad viską sunku net įsidėmėti. Per išvyką planai dažnai keičiasi, o ir laikas teka kitaip negu planuota... Tačiau atostogos tam ir skirtos, kad pailsėtumėte ir leistumėte sau ramiai grožėtis naujomis vietomis bei vaizdais. Jei jau sukrovėte lagaminus į Stokholmą, užsirašykite pagrindinius veiklos scenarijus!

Pramogos Stokholme:

  • Stokholmo pramogų parkas (Gröna Lund) – seniausias pramogų parkas Švedijoje. Parkas gana mažas, nes įrengtas pačiame miesto centre esančioje įlankoje. Tačiau tai yra puiki vieta nuotaikingai praleisti laiką, nes čia veikia daugiau negu 30 atrakcionų, o vasarą vyksta nemokami koncertai.
  • Stokholmo akvariumas (Aquaria Vattenmuseum) – puiki vieta, jei atvykote su šeima ar su vaikais. Praleisite neįtikėtinai įdomų laiką, nes čia gyvena Amazonės tropinių miškų žuvys: piranijos, elektriniai unguriai, rajos. Didžiausiuose akvariumuose plaukioja rykliai, aktinijos ir įvairūs vėžiagyviai.
  • Stokholmo turgus – ieškote tikros miesto patirties? Eikite į turgų! Čia rasite ne tik šimtus įvairiausių prekių, bet ir išvysite kasdienį Stokholmo gyvenimo ritmą. Be to, tai yra puiki vieta nupirkti lauktuvių artimiesiems.
  • Stokholmo naktinis gyvenimas – mieste, kuriame vyrauja multikultūriškumas, o kiekvienas gyventojas turi savitą stilių, naktinis gyvenimas verda. Stokholme gausu įvairiausių pasilinksmino vietų, atitinkančių skirtingus skonius ir poreikius. Tik nusileidus saulei, miestas pradeda kitokį, t. y. jau naktinį gyvenimo ritmą.

Skrydžiai į Stokholmą

Skrydžiai iš Stokholmo