Talinas-Stokholmas

Ar kada teko svečiuotis Estijos sostinėje Taline? Jei dar neturėjote progos, dabar pats laikas krautis lagaminus ir planuoti atostogas Taline! Tai – įspūdingas uostamiestis, kuriame jūsų laukia šimtai netikėtų atradimų ir įspūdžių. Tyrinėkite jaukias senamiesčio gatveles, lankykitės daugybėje muziejų, ragaukite nacionalinius estų patiekalus ir grožėkitės architektūriniais miesto šedevrais. Jau pradėjote kurti planus? Puiku! Nepamirškite įtraukti pačių įdomiausių vietų. Kad būtų paprasčiau tai padaryti, keletą vietų rekomenduojame mes patys.

Talino lankytinos vietos:

  • Talino rotušė – miesto rotušė išsiskiria autentišku gotikiniu stiliumi. Tai – vienintelė visoje Šiaurės Europoje išlikusi tokio tipo rotušė. Vieta mena gilią istoriją – 2017 metais rotušei suėjo 613 metų.
  • Jegalos krioklys – 25 km nuo Talino nutolusi vieta. Šis krioklys yra laikomas vienu iš aukščiausiu visoje Europoje. Įspūdingas reginys, ypa
  • žiemą, kai vandenį sukausto šaltis.
  • Lahemos nacionalinis parkas – nors vieta nutolusi 70 km nuo Talino, ji išlieka vienu iš didžiausiu turistų traukos objektu visoje Estijoje. Parkas užima didelę teritoriją – ją sudaro miškai, upės, pelkynai, ežerai, čia įrengti muziejai ir stūkso senoviniai dvarai.
  • Aleksandro Neviškio soboras – pastatas išsiskiria prabangia puošyba. Čia akys raibs dėl spalvų ir dekoracijų. Pastatas apipintas legendomis. Vietiniai teigia, jog po soboro pamatais ilsisi garsaus estų didvyrio Kalevo palaikai.
  • Tompėjos pilis minima dar IX amžiuje, tada ji buvo medinė. Laikui bėgant, medines konstrukcijas pakeitė mūras. Ilgainiui pilies paskirtis kito, tačiau dabar čia įsikūręs Estijos parlamentas.

Talinas–Stokholmas

Susiviliojote aplankyti Taliną? Puikus sprendimas – pirmyn krautis lagaminų! Pasinaudokite proga! Padovanokite sau ilgesnes atostogas ir nuvykite į Švedijos sostinę Stokholmą. Tai – labai patogu, nes iš Estijos vykdoma daugybė tiesioginių ir greitų skrydžių į Stokholmo miestą. Pigūs lėktuvo bilietai Talinas–Stokholmas išlieka visus metus, o ypa

žemų kainų ieškokite likus bent pusmečiui iki išvykimo. Be to, neatmeskite galimybės Švedijos sostinę pasiekti laivu. Tada atostogos bus dar linksmesnės!

Skrydžiai į Stokholmą

Skrydžiai iš Stokholmo